Aktuality, akce a informace o dění v muzeu

Co je u nás nového? Jaké jsme koupili nové auto? Kdy bude v muzeu odborná přednáška? Všechny informace najdete v aktualitách...

Otevíráme brány

Vážení návštěvníci a příznivci starých časů, 

je nám ctí vám oznámit, že dne 10.7.2021 otevíráme muzeum pro veřejnost! Informace, jak se k nám dostanete, otevírací době a vstupném najdete v sekci Pro návštěvníky. 

UPOZORŇUJEME VÁS, že vzhledem k očekávanému zájmu může být kapacita muzea tento víkend omezena (dle vládního nařízení může být v expozici max. 140 lidí). Proto vás prosíme, abyste si cestu k nám naplánovali v rámci prázdnin a mohli si návštěvu u nás užít procházkou po expozici a ne čekáním před muzeem. 

Děkujeme a těšíme se na vás! Za tým muzea Blanka  

Informace k termínu otevření muzea

2.6. 2021 

Milý budoucí návštěvníci a příznivci škodovek, 

i když se vás už nemůžeme dočkat, v nejbližších dnech ale nemůžeme otevřít. Nebrzdí nás však pandemie Covidu, zasekli jsme se na stavebním řízení. Vše je sice v běhu, bohužel však vylezli kostlivci stařičkého areálu, které musíme nezbytně nutně oživit, abychom získali kolaudační souhlas. Proto stále nejsme schopni sdělit přesný termín otevření. Pevně však věříme, že jsme na dobré cestě a během června budeme mít veškerou administrativu hotovou. 

O přesném termínu otevření (předběžně měsíc červenec) vás budeme informovat zde a na našich sociálních sítích. 


Usilovně makáme na rekonstrukci prostor a potřebujeme Vaši pomoc! Předplaťte si vstupné, kupte si hrneček, nebo se staňte adoptivním řidičem jednoho z našich exponátů. Podpořit nás můžete ZDE

Dnes večer uvidíte na Televizi Seznam.cz reportáž z probíhající stavby muzea a také nahlédnete do depozitu. Tak si ve 21:00 nezapomeňte přepnout.
A kdo nestihl, může si pustit reportáž ZDE